In thoughts

KOCHASZ BYĆ Z NIĄ

Ogrzewa Cię swym ciepłem, tuli promieniami. Rozwiewa Twoje włosy, wkrada Ci się pod koszulkę, podwiewa spódniczkę. Łaskocze Cię sobą. Odwracasz się, zaskakuje Cię i nie możesz uciec. Więc oddajesz się i skaczesz wraz z nim. Korzystasz z dnia. Zostawiasz go dla wody, która obejmuje Cię każdą swoją mokrą cząstką. Niebezpiecznie oddajesz się, zanurzasz i pozwalasz na wszystko. Coraz trudniej i trudniej Ci oddychać. Odbijasz się w końcu od dna i jesteś silniejsza. Masz wszystko, los na loterii. Masz siebie, swoje słońce, masz wodę i wiatr, masz wszystko. 
Jedziesz autem przed siebie, patrzysz w niebo, tańczysz na pustkowiu i śmiejesz się jak dziecko. Podziwiasz naturę i architekturę miast, w których bywasz. Spacerujesz uliczkami, odkrywasz co nieznane. Odkrywasz po raz kolejny samą siebie. Po południu pijesz mrożoną kawę, a wieczorem sięgasz po wino. Admirujesz zachód słońca, różowe chmury cieszą Cię bardziej niż Armani. Pijesz przy dobrej muzyce. Nirvana, Flaws czy Beyonce, nie ma większego znaczenia. Dusza też gra. Wino puszcza hamulce i zaczynacie śpiewać. Dłoń spotyka dłoń, jest inaczej. Jest w porządku. Komplement z ust Cię wypełnia. Pani E. W duszy bez tchu płonie ten ogień. W ciele drżą emocje. Ona dotyka Twojej duszy. Kochasz być z nią. Zasypiasz przy jej boku, podróżujecie razem i dotykasz ją opuszkami palców. Masz z nią takie same sny i kochasz być z nią. Dbasz o nią i troszczysz się o jej uczucia. Lekko, przyjemnie, naprawdę. Nie zawsze się w niej zakochujesz, ale mimo wszystko chcesz z nią być. Łapiecie gwiazdy razem i śmiejecie się razem. Wasz świat wiruje, ona budzi Cię delikatnie w sierpniowy poranek. Co ona zrobiła, że słońce powróciło? Ubrała Cię dziś tak atrakcyjnie. Wychodzisz z nią na miasto i Oni patrzą tylko na Ciebie. Dlaczego nie zwracają uwagi na nią? Ona miesza Ci w głowie i innym razem porządkuje myśli. Mówi do Ciebie, wypełnia Cię jak Księżyc w nowiu. Potrzebujesz jej, a ona Ciebie.
Ona to nie kochanka. Ona to Ty, druga Ty. Znasz ją chociaż poznajesz ją codziennie na nowo. Kobieta odkrywa siebie codziennie. Każda kobieta ma przecież dwie twarze...

Related Articles

1 komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...