In life photos travels

Łódzkie wakacje: Piotrkowska 151, podrózniczki trzy

Kilka dni temu na tygodniu pojechałam do Łodzi. Mam tam ciocię, znajomych, przyjaciółkę -dlatego też uznałam, że to będzie dobry pomysł, by spędzić w wielkim mieście trochę czasu. Mam sentyment do tego miejsca, od dawna mi się tam podobało i czuję się tam dobrze pod każdym względem. Będąc w Łodzi wykorzystałam swój czas chyba maksymalnie, bo pod koniec dnia, już wieczorem, czułam zmęczenie. 
Spotkałam się z przyjaciółkami, poszłyśmy na zakupy, pogadałyśmy, pośmiałyśmy się. Przy okazji byłyśmy na spacerze po, wszystkim znanej chyba, Piotrkowskiej. Znalazłyśmy się także na Pasażu Róż na Piotrkowskiej 3. Bardzo fajny pomysł, ta szklana mozaika na ścianach kamienicy robi niemałe wrażenie! Gdyby ktoś z was był w Łodzi, polecam tam zajrzeć. 
Te dwa dni minęły mi szybciej niż się tego spodziewałam, w piątek po południu wróciłam już do domu. To był świetnie wygospodarowany czas! Mam nadzieję, że tym razem Agata wpadnie do mnie pod koniec sierpnia i będziemy równie dobrze się bawić, a może i nawet w większym składzie. 
Jutro również zapowiada się kolejny udany dzień, mam nadzieję, że będzie super! Od jakiegoś czasu interesował mnie Wrocław, a spędzenie tego czasu w fajnym gronie -bezcenne. Zostawiam was z dużą dawką łódzkich zdjęć, a ja zmykam do rodzinki, która przyjechała do nas na weekend aż z Lublina. W końcu się ich doczekaliśmy:)


To miejsce zrobiło na mnie wrażenie. Piotrkowska Klub 97 ma nietypowy wystrój, zapewne bardzo fajnie się tam siedzi i prowadzi rozmowy.
 To takie normalne zdjęcie, resztę zostawimy dla siebie hihihi.
Podróżniczki trzy! 

Related Articles

4 komentarzy:

 1. Ostatnio w Łodzi byłam na FW:)

  _____________________
  Fashion-blog
  www.justynapolska.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. chciałabym kiedyś pojechać do Łodzi, nigdy tam nie byłam :(

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne zdjęcia, miasto przeurocze z tego co widzę na zdjęciach :) Pozdrawiam i zapraszam do siebie, buziaki ! ♥ :*

  OdpowiedzUsuń
 4. ja też niebawem wybieram się do Łodzi na wycieczkę !:) śliczne zdjęcia !:)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...