In thoughts

Okradłeś mnie z paru pocałunków, ja okradłam Cię z zaufania -otwarcie o zdradzie

Nie zostało mi już nic, tylko łzy i stare zdjęcia. Żałość. Wybrałeś mnie z tłumu, kilka godzin później znałeś moje imię. 
Stworzyłeś kilka moich zalet, okradłeś mnie z paru pocałunków. Ja okradłam Cię z zaufania i miłości. 
Nie zostało mi już nic, tylko łzy i stare zdjęcia. Żałość. Wybrałaś mnie z tłumu, kilka godzin później znałaś moje imię. 
Stworzyłaś kilka moich zalet, okradłaś mnie z paru pocałunków. Ja okradłam Cię z zaufania i miłości.
Tylko Ty znasz mnie lepiej niż wszyscy razem wzięci.

Czytaj więcej

Share Tweet Pin It +1

2Komentarze

In thoughts

ZA HORYZONTAMI NASZYCH ŹRENIC

"Musimy dbać o tych, którzy są dla nas ważni i mają dobre serce. To powinna być jedna
z życiowych zasad i niech diabeł kopnie w dupę tego, kto jej nie przestrzega.”
Musimy dbać o siebie, o swoje ciało i duszę. Samorozwój jest tak istotny, pasje są bardziej seksowne od ich braku. Żyjemy w czasach, kiedy zapominamy o własnych potrzebach. Biegamy za nauczycielami o zaległą klasówkę, pędzimy do szefa na każde jego kichnięcie, rzucamy się na nieznaną wodę i idziemy schodami, nie wiedząc, gdzie prowadzą. Zapominamy o sobie, ale i o innych. Więzi rodzinne wykruszają się, przyjaźnie przygasają. Musimy dbać o tych, którzy o nas nie zapominają. Pielęgnować relację, która jest warta każdego dziękuję, wszystkiego. Tak trudno dziś o szczerego, lojalnego człowieka. Ciężko o osobę, która nie rzuci nam kłody pod nasze nogi. Myślę, że ludzie są zbyt pewni siebie w uczuciach. Wszystko przychodzi nam tak łatwo... Zachowujemy się jak Romeo i Julia, tylko że w przyśpieszonym tempie. I często tak właśnie się dzieje, że wypadamy z torów. Rozstanie przychodzi łatwiej niż sam związek. Rozwody są normą XXI wieku. I dobrze, czasami to bardzo dobrze, ale nie zawsze. Nie jestem fanką zostanę przy nim dla dzieci / zostanę z nią, bo ona nie poradzi sobie beze mnie. Kocham Cię straciło priorytetową wartość. Dwa słowa to czasami za mało, to tylko słowa. Dzisiaj droższe są czyny, a przecież zwykłe zapnij pasy, weź szalik bo dziś zimno, zrobiłem/am Ci śniadanie bo wiem, że masz mało czasu z rana to też kochanie. Ludzie za bardzo przyzwyczaili się do tych dwóch słów, nie dostrzegając zupełnie reszty afrodyzjaków. Dwa słowa to czasami za mało, a czasami tak dużo. Musimy dbać o tych, którzy mają dobre i ciepłe serce. Nawet jeśli na pierwszy rzut oka go nie dostrzegasz. Nie każdy poda Ci je na srebrnej tacy, wypisze w curriculum vitae i wpisze w hashtag na Instagramie. Troska o drugiego człowieka, ważnego przede wszystkim dla nas, powinna być jakimś priorytetem, życiową zasadą, motywacją do działania. Cholerne weź czapkę jest dobre. Spróbuj powiedzieć to nim uwierzysz, że nie warto. Spróbuj wykonać gest nim uwierzysz, że nie warto robić nic. Dostrzeż w drugiej osobie iskrę i nie waż się jej gasić. Utrzymaj ją i wznieć ogień. Patrz dużo dalej niż za horyzonty swoich źrenic. Trafiaj w serce, ale tylko płatkami nie kolcami róż. Naucz się doceniać czas, bo on przeminie szybciej niż zdążysz się zorientować i  wtedy będzie go już za mało. Zawdzięczaj sobie wiele, dbaj. Dbaj, bo inaczej niech diabeł w dupę Cię kopnie.

Czytaj więcej

Share Tweet Pin It +1

0Komentarze

In thoughts

DLA WSZYSTKICH KOBIET

Opuszczasz ten rozdział. Zamykasz go ostatecznie, raz na zawsze. To koniec. Apogeum egoizmu. Źle umeblowane serce też może mieć przeciąg. I czasem trzeba w nim coś przestawić, aby nie było za zimno. Aby nabrało nowego, lepszego sensu. Aby serce biło regularniej, szybciej, z werwą do życia. Dla wszystkich kobiet z nieułożonymi włosami i spragnionymi sercami...

Czytaj więcej

Share Tweet Pin It +1

0Komentarze

In thoughts

GDYBYM BYŁA FACETEM...

Wstałabym i układała swoje bujne włosy na Davida Beckhama. Pozowałabym przed lustrem i ćwiczyła tanie komplementy na wieczór. Szybki prysznic, trochę wody toaletowej albo perfum, wszystko jedno, byle ładnie pachniało. Nie ogoliłabym się, bo po co. Jeszcze podrażnię sobie cerę, a kobiety lecą na męski zarost. Tak, właśnie tak. Wyglądałabym lepiej, parę punktów dojrzałości plus. Odrzuciłabym wszystkie koszulki na bok i tak, miałabym nieporządek w całej szafie. Pani Rozenek i tak nie wpadnie, ale mama tak. Mamusię poprosiłabym, by nie zaglądała mi w moje kąty. Mamusia by nie stawiała zarzutów i jeszcze pogłaskała po głowie, ale tak by nie zepsuć tej fryzury! Ludzie, Beckham zostaje. Założyłabym koszulę, uwielbiam koszule! Guziczki, kołnierzyki... Koszule są dobre. I wyszłabym w świat, to znaczy w ten mniejszy, w okolicy.

Czytaj więcej

Share Tweet Pin It +1

5Komentarze

In about me

POZNAJ MNIE LEPIEJ | 65 faktów

Ludziom wydaje się, że znają nas od podszewki. Często oceniają nasze wybory, nie znając powodu ich wybrania. Zderzyłam się w swoim życiu z wieloma ciekawostkami na mój temat i niektóre z nich zaskakują bardziej niż James Bond swoich fanów. Zakładka o mnie mówi zdecydowanie za mało na mój temat. Dlatego też postawiłam dziś na całkowicie inny post, dziś będzie trochę o mnie. Wypisałam kilka randomowych faktów o mojej osobie. Nie ukrywam, że mam nadzieję trochę Was zaskoczyć. Od tej strony chyba mnie nie znaliście.

Czytaj więcej

Share Tweet Pin It +1

3Komentarze

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...