In thoughts

Jesienna chandra

Według Światowej Organizacji Zdrowia 350 milionów ludzi cierpi na depresję. Wiele czynników wpływa na to schorzenie. Jednym z nich jest okres jesienny, który kojarzy nam się ze smutkiem, szarością, zimnymi dniami i długimi nocami. To właśnie wieczory są najgorsze i niestety najdłuższe... Stajemy się zmęczeni, smutni i nie mamy albo nie wiemy, na co mamy ochotę. Często zanika zapał, chęć działania, aktywność psychiczna. Jak sobie poradzić z taką niefortunną sytuację? 

Czytaj więcej

Share Tweet Pin It +1

5Komentarze

In food

Co na obiad? Fit obiad!

Poprzedni post wywołał u was przeróżne reakcje. Dla podkreślenia jeszcze raz pragnę wyjaśnić, że nie miałam na celu obrażenie mężczyzn ani wywyższenie kobiet, wystarczyło do tego podejść trochę z większym dystansem. A dzisiaj trochę spokojniejszy temat, który zapewne nie wywoła podobnych reakcji. No chyba, że zamierzacie się sprzeczać o kurczaka. Zapytano mnie o jakieś propozycje fit obiadów. Pomyślałam, że lepszym pomysłem będzie stworzenie takiego posta na ten temat. Co szybkiego, ale i zdrowego możecie zrobić na obiad? Postaram wam się rzucić parę pomysłów.

Czytaj więcej

Share Tweet Pin It +1

4Komentarze

In thoughts

Dlaczego dobrze byc kobietą?

Nie żebym była feministką, nie chcę być niegrzeczna, ale ten post tworzę dla nas, kobiet. Wiem, że czytelnikami są również mężczyźni, musicie wybaczyć, że ten tekst nie będzie miał nic z wami wspólnego.
Dlaczego dobrze być kobietą?

Czytaj więcej

Share Tweet Pin It +1

6Komentarze

In life

When He suprises you

Myślę, że mam wspaniałego mężczyznę. Poczucie, że ma się drugą osobę, która wspiera Cię i jest dla Ciebie zawsze, nawet w tych najtrudniejszych chwilach, jest poczuciem zdecydowaniem pozytywnym. W dodatku, kiedy On ciągle Cię zaskakuje 😊😊

Czytaj więcej

Share Tweet Pin It +1

3Komentarze

In life

overpowering, sorrowful, assorted

Niedawno był piątek, a jutro już poniedziałek. Rodzice wyjechali odpocząć, więc spędziłam te dni z przyjaciółmi, Agata wpadła do mnie na weekend. Tradycyjnie wygadałyśmy się, pośmiałyśmy, spotkałyśmy się również z kilkoma innymi ludźmi, bardzo szybko minął ten czas na przyjemnościach i śmianiu się w nieskończoność. Moi rodzice wrócili wieczorem, kiedy to byłam z Dawidem. I kurcze. Nie chcę się żalić, ale... Czuję się fatalnie, jeśli mam być szczera. Nawet nie mam ochoty na cokolwiek, coś co by było pozytywne, a nie smętne i przytłaczające. Mam bardzo zły humor, bardzo mieszany i bardzo smutny. Wiecie, to taki stan, kiedy należy owinąć się kocem i przytulić do poduszki, słuchać spokojniej muzyki i wyłączyć myśli. Nienawidzę takich wieczorów, a będę musiała przywyknąć do tego w tygodniu. 
Ten tydzień zapowiada się ciężko, trzeba wziąć się w garść. Mam nadzieję, że następnym razem wpadnę tutaj z czymś lepszym. Trzymajcie się najlepiej jak to możliwe!

Czytaj więcej

Share Tweet Pin It +1

0Komentarze

In photos thoughts

Własne miejsce w sieci

Zakładając bloga, nie zawsze liczymy się z konsekwencjami. Są zalety, ale i są też wady posiadania jakiegoś własnego miejsca w Internecie. Dzisiaj trochę z mojej perspektywy. Przedstawię wam, jak ja to wszystko widzę. Zapraszam na krótką lekturę :)

Czytaj więcej

Share Tweet Pin It +1

9Komentarze

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...