In life

dla ciekawskich z kubkiem zielonej

Dzisiejszy dzień jest naprawdę leniwy... Nie spałam dzisiaj w nocy, z tego co mi wiadomo, to chyba z dwie czy trzy godziny. Mało, prawda? O czwartej rano oczy mi się nie zamknęły. Byłam z Dawidem, więc czas został miło spożytkowany. Tak czy inaczej, nic dzisiaj nie robiłam. Dosłownie. Leżę na łóżku z laptopem, czasem się ruszę do kuchni po zieloną, ewentualnie po coś do jedzenia. Zjadłam chyba z połowę ciasteczek, niby zbożowych, ale i tak nie za dobrze. Haha, ostatnio mam ochotę na wszystko i jem, można powiedzieć, wszystko. Tak czy inaczej leżąc, przeglądałam trochę encyklopedię dla ciekawskich. Lubię tę książkę, dostałam ją od ojczyma i bardzo przypadła mi do gustu. Jest tam wszystko począwszy od natury, poprzez ludzkie ciało po naukę. Fajna sprawa! Zaczęłam się rozglądać również za uczelniami w najbliższych miastach. A i tak zaprowadziło mnie to wszystko do Warszawy czy oddalonego o ponad dwieście kilometrów Krakowa. Jeszcze nie zaczęłam liceum, a już myślę, co będę robić po maturze -o ile ją zdam. 
Tak jak wspominałam, niby leniwy dzień, a jednak... Coś tam wygrzebałam. Zmęczona jestem, dlatego zmykam obejrzeć kolejny odcinek mojego ulubionego serialu. 
kardiologia interesuje mnie najbardziej, no może prócz neurologii...
See ya!

Related Articles

12 komentarzy:

 1. neurologia to jest chyba najbardziej interesujaca dziedzina medycyny :)
  http://devinax.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie, że Cię to interesuje :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy9:43 PM

  Ja tak samo spędziłam niedzielę :)
  Blog♡

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy10:06 PM

  Na pewno poradzisz sobie w Liceum i zdasz mature! :)
  http://byaniablog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. też mnie interesują te tematy :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dobrze, że już planujesz sobie przyszłość, mam tak samo ;-) Później będzie Ci łatwiej :) Zapraszam na krótki post, relacjonujący mój pobyt we Wiedniu ♥ Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 7. ja już dawno nie miałam takiego leniwego dnia :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja również już planuję co będzie za kilka lat, chociaż pewnie i tak wyjdzie inaczej :D
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie w wolnej chwili ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja też w tym roku dopiero zaczynam liceum,a myślami jestem przy jego ukończeniu.Co po maturze?Marzy mi się Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu i wydział dotyczący Gospodarki Przestrzennej.Szkoda tylko,że to ponad 150 km od mojego miejsca zamieszkania,a i w samym mieście trudno się utrzymać.Cóż,zobaczymy :)

  http://p-ann.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. to dobrze, że już zaczynasz myśleć o swojej przyszłości ;) Miłego dnia ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. fajne są takie leniwe dni;)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...